Startlijsten wedstrijden

Startlijst 10-9-2017 springen        
               
Groep 1 en  2  om  9.30 uur parcours lopen      
               
Groep 1              
10.00 Nils Verbeet S30 doortje
10.05 Nils Verbeet S30 doortje
10.10 Lotte Boelens S30 ella
10.15 Lieke Degen S30 doortje
10.20 Janne dekkers S30 xander        
               
Parcours ombouwen            
Groep 2
11.00 Hans Mahler S S40 paddy
11.05 Hans Mahler S S40 paddy
11.10 Maureen lange S40 lass
11.15 Maureen lange S40 lass
11.20 Manu Maste S40 Hero
11.25 Manu Maste S40 Hero
11.35 Parcours ombouwen          
11.50 Parcours lopen groep 3
Groep 3
12.15 Gwen Gaastra S50 Pinto
12.20 Gwen Gaastra S50 Pinto
Parcours ombouwen
12.40 Tinne Dammeie S60 willy
12.45 Tinne Dammeie S60 willy
12.50 Rianne Gouwens S60 Zimba
12.55 Rianne Gouwens S60 Zimba
13.00 Eva Luijkx S60 Marco
13.05 Eva Luijkx S60 Marco

 

 STARTLIJST 10 SEPTEMBER 2017 B-PROEVEN
Groep 1
9.30 F1 Billie Gramsbergen Doortje
9.38 F1 Reza Smits Bambi
9.46 F1 Fleur reesink Bambi
9.54 F1 Fleur Reesink Bambi
Groep 2
10.04 F11 Susan Lambert zimba
10.08 F11 Tinne Dammeier Penn Hill
10.14 F11 Tinne Dammeier Penn Hill
10.20 F12 Stephanie van Sonderen Pinto
10.26 F12 Stephanie van Sonderen Pinto
Groep 3
10.32 F7 Xanna Dias Uriel
10.38 F2 Lieke Degen Doortje
10.46 F2 Mirthe Ekers Flash
10.54 F2 Mirthe Ekers Flash
11.04 F2 Nienke Arts Bambi
11.12 F2 Nienke Arts Bambi
Groep 4
11.20 F3 Jill Kuster hero
11.28 F3 Jill Kuster hero
11.34 F3 Lotte Geerts bambi
11.42 F3 Lotte Geerts bambi
11.50 F3 Nils Verbeet xander
11.58 F3 Nils Verbeet xander
12.06 F3 janne dekkers Jack
12.14 F3 janne dekkers Jack
12.22 F3 Merel Dankbaar ?
12.30 F3 Merel Dankbaar ?
12.38 F3 Joris melsen bambi
12.46 F3 Joris melsen bambi
12.54 F3 Pleun Doornink Scarlett
13.04 F3 Pleun Doornink Scarlett
PAUZE
Groep 5
13.34 F4 Susan Peeters Hero
13.40 F4 Susan Peeters Hero
13.46 F4 Maureen langen Lass
13.52 F4 maureen langen Lass
13.58 F4 Lotte Boelens Ella
14.04 F4 Lize van de Hoeven Jack
14.10 F4 Lize van de Hoeven Jack
14.16 F4 Lotte Heijste Zimba
Groep 6
14.22 F5 Lotte Heijste Zimba
14.28 F5 bastiaan strate Hette
14.34 F5 Hans Mahler Veraicka
14.40 F5 Hans Mahler Veraicka
14.46 F5 Lotte Hermens Uriel
14.52 F5 Lotte Hermens Uriel
14.58 F6 Shalina van Ingen cisco
15.04 F6 Shalina van Ingen cisco
Groep 7
15.10 F7 Thomas Pieters Anja
15.16 F9 Steffie rutten Apple jack
15.22 F9 Steffie rutten Apple jack

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *