Startlijsten wedstrijden

 

Hierbij de startlijst van de FNRS wedstrijd van zondag 5-1-2020
Alle aangevraagde wijzigingen zijn tussentijds in deze lijst verwerkt.
Vanaf 31-12-2019  is er geen wijziging meer mogelijk.
 

 Hallo allemaal,

als het goed is heb jij je opgegeven om mee te doen aan de FNRS wedstrijd.

We willen je de startlijst graag mailen zodat, we zeker weten dat je op de hoogte bent.

Zorg dat je minimaal een half uur van te voren aanwezig bent en dat je bij het secretariaat je ruiterpaspoort inlevert
voordat je gaat rijden.

Als je op gaat voor je dressuur diploma kun je na afloop van je proef bij het secretariaat je theorie toets maken.
Dit is bij je 2e promotiepunt van de F2 op bij je 3e promotie punt in de F4, F6, F8, F10 en F12.

Het parcourslopen is verplicht en in wedstrijdkleding.
Je loopt samen met de jury van het springen het parcours wat je daarna gaat springen met je paard.
Dit loop je zodat, je weet wat de volgorden van de hindernissen is.
Als je onvoorbereid het parcours in gaat is dat erg vervelend.
Geen parcous lopen betekent , niet starten.

Het allerbelangrijkste is heel veel plezier en genieten deze dag.

Succes allemaal,

Team de Veerkracht

Hieronder dan de startlijst :

DRESSUUR WEDSTRIJD 05-01-2020 A-PROEVEN

Rijbaan bij de Kantine Jury: Jan vd velden

Tijd Niveau Naam Deelnemer Paard 1e keus Paard 2e keus

GROEP 1
08:30 F1 Celest Eichelsheim
08:38 F1 Willemijn Hollman
08:46 F2 Isabel Willems Hette Pinto
08:54 F2 Cheyenne Strating Anja
09:02 F2 Nina van Erp Scarlett Ella DIPLOMA
09:10 F3 Mila Heerkens Ella
09:18 F3 Eline Goeting Lass
09:26 F3 Meike Gebbink Ella

GROEP 2
09:32 F3 Lea Weijzig Scarlett
09:38 F3 Tamar de Ceuninck DoeCool
09:44 F4 Marijtje Hogenboom Jack
09:50 F4 Lieke Degen DIPLOMA
09:56 F4 Hanne van Maanen DoeCool Lass
10:02 F5 Louise Kok Ella Irma
10:08 F5 Anna Sengers Xander
10:14 F5 Zoe de Jong Ella
10:20 F5 Nienke van Vlodrop
10:26 F5 Lotte Buil
10:32 F5 Merel Dankbaar Ella Scarlett
10:38 F5 Felien Creemers Brian
10:44 F6 Puk Ritzer Pippy

20 MINUTEN PAUZE

GROEP 3
11:18 F3 Alice van Maanen May Pinto
11:24 F3 Mirthe Ekers May Pinto
11:30 F4 Doris Jacobs
11:36 F4 Janne Dekkers Brian
11:42 F5 Jara Dankers Pippy
11:48 F5 Iris Janssen Senzo
11:54 F5 Lieke Straatman
12:00 F7 Lysa Croese Hette

GROEP 4
12:06 F4 Nathalie van Aalst Applejack Zimba
12:12 F5 Robert Kok Shogun Veraicka
12:18 F5 Danique Wes Carlo Pinto
12:24 F6 Federica Bugani
12:30 F6 Donna Geerlings DIPLOMA
12:36 F6 Lisa van Megen Summer DIPLOMA
12:42 F6 Lotte Hermens Pioenroos DIPLOMA

GROEP 5
12:48 F7 Anouk Liebers Jewel Hette
12:54 F7 Eva Luijckx Marco
13:00 F7 Susan Peeters Hette
13:06 F8 Malou van der Linden Carlo 3min losrijden
13:12 F9 Hans Mahler Armani Veraicka 3min losrijden
13:18 F13 Susan Lambert Zimba 3min losrijden

Niveau nog niet bekend:
Fieke Luijckx
Yuna van Daal
Loes van Rijckevorsel
Nils Verbeet

 

SPRINGWEDSTRIJD 05-01-2020

Rijbaan bij de Kantine Jury: Chantal Gootjes

Hoogte Tijd Naam Deelnemer 1e keus Paard 2e keus Paard

GROEP 1 (om 14.45u in wedstrijdkleding parcours lopen)
S10 15:15 Willemijn Hollman
parcours ombouwen
S30 15:25 Mirre van de Haar Pippy Lass
S30 15:31 Anna Sengers
S30 15:37 Lysa Croese
S30 15:43 Reza Smit
S30 15:49 Nienke van Vlodrop
S30 15:55 Iris Janssen Senzo
S30 16:01 Iris Oosterhof Star
S30 16:07 Nienke Arts Scarlett Ella
S30 16:13 Lisa van Megen Summer
S30 16:19 Janne Dekkers Brian
S30 16:25 Sanne van Megen Scarlett
S30 16:31 Tamar de Ceuninck DoeCool
S30 16:37 Felien Creemers Brian
S30 16:43 Zoe de Jong Ella
S30 16:49 Mirthe Ekers May Pinto
S30 16:55 Godelieve Hofman Brian
S30 17:01 Doris Jacobs
S30 17:07 Lotte Buil
S30 17:13 Loes van Rijckevorsel Brian
S30 17:18 Puk Ritzer Pippy

PARCOURS OMBOUWEN & 15min PAUZE

GROEP 2 (om 17:38u in wedstrijdkleding parcours lopen)
S40 18:08 Lieke Straatman
S40 18:14 Malou van der Linden Pippy
S40 18:20 Nils Verbeet DoeCool
S40 18:26 Jara Dankers
S40 18:32 Federica Bugani
S40 18:38 Lotte Boelens Casper
S40 18:44 Daphne Hendriks Fabulous
S40 18:50 Danique Wes Anja May
parcours ombouwen
S50 19:00 Hans Mahler Armani Veraicka
S50 19:06 Vivi Luijckx Pinto
parcours ombouwen
S70 19:16 Eva Luijckx Marco
S70 19:22 Manu Maste Zimba

Niveau onbekend:
Ilja Smit
Yuna van Daal

Geef een reactie