Startlijsten wedstrijden

 

Hierbij de startlijst van de FNRS wedstrijd van zondag 30-6-2019
Alle aangevraagde wijzigingen zijn tussentijds in deze lijst verwerkt.
Vanaf 25-6-2019  is er geen wijziging meer mogelijk.
 

 Hallo allemaal,

als het goed is heb jij je opgegeven om mee te doen aan de FNRS wedstrijd.

We willen je de startlijst graag mailen zodat, we zeker weten dat je op de hoogte bent.

Zorg dat je minimaal een half uur van te voren aanwezig bent en dat je bij het secretariaat je ruiterpaspoort inlevert
voordat je gaat rijden.

Als je op gaat voor je dressuur diploma kun je na afloop van je proef bij het secretariaat je theorie toets maken.
Dit is bij je 2e promotiepunt van de F2 op bij je 3e promotie punt in de F4, F6, F8, F10 en F12.

Het parcourslopen is verplicht en in wedstrijdkleding.
Je loopt samen met de jury van het springen het parcours wat je daarna gaat springen met je paard.
Dit loop je zodat, je weet wat de volgorden van de hindernissen is.
Als je onvoorbereid het parcours in gaat is dat erg vervelend.
Geen parcous lopen betekent , niet starten.

Het allerbelangrijkste is heel veel plezier en genieten deze dag.

Succes allemaal,

Team de Veerkracht

Hieronder dan de startlijst :

STARTLIJST SPRINGEN 30-6-2019

STARTLIJST SPRINGEN 30-6-2019

Groep Tijd proef Naam deelnemer Naam paard

Parcours lopen groep 1 & 2 : 9:30 uur
1 10:00 s10 Yuna van Daal irma
10:05 s10 Yuna van Daal irma
10:10 s30 Puk Ritzer Bambi
10:15 s30 Puk Ritzer Bambi
10:20 s30 Louise Kok Bambi
10:25 s30 Anna Sengers Irma
10:30 s30 Anna Sengers Irma
10:35 s30 Lieke Degen Bambi
10:40 s30 Lieke Degen Bambi
10:45 s30 Mirre vd Haar lass
10:50 s30 Mirre vd Haar lass
10:55 s30 Liz Weijers Bambi
11:00 s30 Liz Weijers Bambi
11:05 s30 Nienke Arts scarlett
11:10 s30 Zoe de Jong ella
11:15 s30 Zoe de Jong ella

2 11:25 s30 Malou vd Linden Pippy
11:30 s30 Malou vd Linden Pippy
11:35 s30 Nikita vd Bijl Anja
11:40 s30 Nikita vd Bijl Anja
11:45 s30 Yara Dankers Pippy
11:50 s30 Yara Dankers Pippy
11:55 s30 Lotte Boelens Casper
12:00 s30 Lotte Boelens Casper

Pauze 30 minuten

Parcours lopen groep 3 & 4 & 5 : 12:30
3 13:00 s40 Thomas Pieters Pippy
13:05 s40 Roos Anema May
13:10 s40 Daphne Hendriks Fabulous
13:15 s40 Daphne Hendriks Fabulous
13:20 s40 Lieke Straatman Lass
13:25 s40 Lieke Straatman lass

4 13:35 s50 Hans Mahler Armani
13:40 s50 Hans Mahler Armani
13:45 s50 Amber Kamsteeg trust
13:50 s50 Amber Kamsteeg trust
13:55 s50 Vivi Luijckx pinto
14:00 s50 Vivi Luijckx pinto

5 14:10 s60 Manu Maste Willy
14:15 s60 Manu Maste Willy
14:20 s60 Dagmar Shouteten zimba
14:25 s60 Imke Olthof cor
14:30 s60 Imke Olthof cor

14:35 s70 Dagmar Shouteten zimba

STARTLIJST DRESSUUR 30-6-2019 DE “B” PROEVEN WORDEN GEREDEN

groep starttijd proef Naam deelnemer Naam paard

1 09:00 f3 Selina Martens may
09:06 f4 Selina Martens may
09:12 f3 Robert Kok shogun
09:18 f4 Robert Kok shogun
09:24 f3 Nathalie van Aalst zimba
09:30 f3 Nathalie van Aalst zimba
09:36 f3 Anita van Tiel anja
09:42 f4 Yara van Amstelveen pinto
09:48 f4 Yara van Amstelveen pinto

2 09:54 f5 Donna Geerlings Uriel
10:00 f5 Donna Geerlings Uriel
10:06 f7 Malou vd Linden Carlo
10:12 f7 Malou vd Linden Carlo
10:18 f8 Amber Kamsteeg Trust
10:24 f9 Daphne Hendriks Trijntje
10:33 f9 Daphne Hendriks Trijntje
10:42 f9 Hans Mahler shogun
10:51 f9 Hans Mahler shogun
11:00 f9 Thomas Pieters Hette
11:09 f13 Susan Lambert zimba

30 minuten pauze

3 12:00 f1 Roosmarijn Hollman lass
12:06 f1 Willemijn Hollman star
12:12 f1 Celest Echtelsheim jack
12:18 f1 Celest Echtelsheim jack
12:24 f1 Robin Honcoop doortje
12:30 f1 Robin Honcoop doortje
12:36 f1 Yuna van Daal Irma
12:42 f1 Yuna van Daal Irma
12:48 f3 Louise Kok ella
12:54 f2 Mila Heerkens Ella

4 13:00 f3 Liz Weijers irma
13:08 f3 Liz Weijers irma
13:16 f3 Floor Gelsing star
13:24 f3 Floor Gelsing star
13:32 f3 Loes v Rijckvorsel doe cool
13:40 f3 Mila Heerkens ella
13:48 f3 Marijtje Hogenboom jack
13:56 f3 Tamar de Ceunink doe cool
14:04 f3 Tamar de Ceunink doe cool
14:12 f3 Godelieve Hofman Brian

30 minuten pauze

5 14:45 f4 Loes v Rijckvorsel doe cool
14:51 f4 Anna Sengers irma
14:57 f4 Anna Sengers irma
15:03 f4 Marijtje Hogenboom jack
15:09 f4 Lieke Degen bambi
15:15 f4 Lieke Degen bambi
15:21 f4 Mirre vd Haar Lass
15:27 f4 Mirre vd Haar Lass
15:33 f5 puk ritzer bambi
15:39 f5 puk ritzer bambi
15:45 f6 Iris Oosterhof jack
15:51 f6 Iris Oosterhof jack

Geef een reactie