Manege de veerkracht Nijmegen

24 maart FNRS wedstrijd springen en dressuur.

doorjanssenj

24 maart FNRS wedstrijd springen en dressuur.

Hallo allemaal,
hierbij de definitieve startlijst van aanstaande zondag.

 
FNRS springwedstrijd 27-1-2019
Jury Chantal Gootjes
8:30 Parcours lopen Groep 1
Springen in de buitenbak
Groep 1 Klasse Naam 1e keuze paard
08:45 10 Yuna van Deal Goudsmid
Parcours verhogen
08:55 30 Zoe de Jong Ella
09:00 30 Zoe de Jong Ella
09:05 30 Mirre van de Haar Scarlett
09:10 30 Mirre van de Haar Scarlett
09:15 30 Lotte Geerts Bambi
09:20 30 Lotte Geerts Bambi
09:25 30 Puk Ritzer Irma
09:30 30 Puk Ritzer Irma
09:35 30 Fede Bugani Doe Cool
09:40 30 Fede Bugani Doe Cool
09:45 30 Jara Dankers Pippy
09:50 30 Jara Dankers Pippy
09:55 30 Anna Sengers Doe Cool
10:00 30 Anna Sengers Doe Cool
10:05 30 Harm Wichers Veraicka
10:10 30 Mirthe Ekers May
10:15 30 Mirthe Ekers May
10:20 30 Malou van de linden Pippy
10:25 30 Malou van de linden Pippy
Parcours ophogen en zelf Parcous lopen 10.20 uur Groep 2
chantal pauze tot 10:45
Groep 2
10:45 40 Lotte Heijster Armani
10:50 40 Vivi Luijxk Pinto
10:55 40 Vivi Luijxk Pinto
Parcours Ophogen
Groep 2
11:05 50 Amber kamsteeg Trust
11:10 50 Amber kamsteeg Trust
11:15 50 Hans Mahler Armani
11:20 50 Hans Mahler Armani
11:25 50 Simone Dahlberg Zimba
Parcours ophogen
Groep 3
11:45 60 Eva Luijkx Marco
11:50 60 Eva Luijkx Marco
11:55 60 Manu Maste Willy
12:00 60 Manu Maste Willy
12:00 Parcours afbouwen
 
 
DRESSUUR
 
FNRS dressuur wedstrijd 24-3-2019 B- Proeven
Proef Naam Paard 1e keuze
Rijbaan kantine jury Manon van Zon
Groep 1
10:00 F2 Liz Weijers irma
10:08 F2 Liz Weijers Irma
10:16 F2 Loes v Rijckevorsel xander
10:24 F2 Loes v Rijckevorsel xander
10:32 F1 Guusje Vissers Flash
10:40 F1 Guusje Vissers Flash
10:48 F2 Meike Gebbink Ella
10:56 F2 Meike Gebbink Ella
11:04 F2 Hanna vd Kamp Xander
11:12 F2 Hanna vd Kamp xander
11:20 F1 Liz Hegeman Bambi
11:28 F1 Liz Hegeman Bambi
11:36 F1 Nina van Erp Ella
11:44 F2 Nina van Erp Ella
Pauze
Rijbaan kantine Jury Manon van Zon
Groep 2
12:15 F3 Janne Hondema May
12:21 F3 Janne Hondema May
12:27 F3 Mirre vd Haar Scarlett
12:33 F3 Mirre vd Haar Scarlett
12:39 F4 Zoe de Jong Irma
12:45 F4 Zoe de Jong Irma
12:51 F3 Billie Gransbergen xander
12:57 F3 Billie Gransbergen xander
13:03 F3 Puk Ritzer Flash
13:09 F3 Puk Ritzer Flash
13:15 F3 Nienke van Vlodrop Bambi
13:21 F3 Nienke van Vlodrop Bambi
13:27 F3 Alice van Maanen May
13:33 F3 Alice van Maanen May
13:39 F3 Hanne van Maanen Lass
13:45 F4 Hanne van Maanen Lass
13:51 F4 Lotte Buil May
13:57 F4 Lotte Buil May
Jury wissel
Rijbaan bij kantine Jury John van Eijck
Groep 3
14:00 F3 Marleen Gebbink Uriel
14:06 F3 Marleen Gebbink Uriel
14:12 F4 Maurits Hermsen Armani
14:18 F3 Harm Wichers Veraicka
14:24 F5 Jill Bouwhuis Zimba
14:30 F6 Jill Bouwhuis Zimba
14:36 F5 Lotte Heijster Jewel
14:42 F4 Donna Geerlings Uriel
14:48 F4 Donna Geerlings Uriel
14:54 F6 Sonja Walters Willy
15:00 F6 Sonja Walters Willy
Groep 4
15:06 F4 Felien Creemers Brian
15:12 F4 Felien Creemers Brian
15:18 F4 Lotte Geerts Bambi
15:24 F4 Lotte Geerts Bambi
15:30 F4 Iris Janssen Pinto
15:36 F4 Iris Janssen Pinto
15:42 F5 Iris Oosterhof flash
15:48 F5 Iris Oosterhof flash
15:54 F5 Nienke Arts Scarlett
16:00 F5 Nienke Arts Scarlett
Pauze 30 min
Rijbaan bij kantine Jury John van Eijck
Groep 5
16:30 F9 Thomas Pieters Jewel
16:38 F7 Malou vd Linde Carlo
16:46 F7 Malou vd Linde Carlo
16:54 F7 Susan Peeters Uriel
17:02 F7 Susan Peeters Uriel
17:10 F8 Hans Mahler Shogun
17:18 F8 Hans Mahler Shogun
17:26 F12 Simone Dahlberg Zimba
17:34 F13 Susan lambert Zimba
 
 
INDELING VRIJWILLIGERS EN MEDEWERKERS
 
Wie wat van
Manon van Zon Jury dressuur 10:00
Chantal Gootjes Jury springen 08:30
John van Eijk Jury dressuur 14:00
Erica vd Wardt Kantine 13:00
Chantal Gootjes Kantine + secretariaat 13:00
Tine Secretariaat/ proefjes lezen middag 08:30
Claudia Proefjes lezen ochtend 10:00
Debbie Parcours hulp 09:00
Jan en Janneke ochtend kantine 08:00
vrijwilligers
Schrijver manon Marlijn Kamps 09:45
Schrijver john Lisa de Graaf 13:45
Helpen zadelen Rens Lolkema 08:30
Leslie Klomp 08:30
Godelieve Hofman 08:30
Ringmeester dressuur Yara Amstelveen en Harm Wichgers 08:30
Ringmeester springen Hans de Bont en Lisanne Theunissen 08:30
Reserve hulp : Anja Oosterhof, moeder van Iris
 

Over de auteur

janssenj administrator

Geef een reactie