Definitieve startlijst 9 december 2018

Hierbij de DEFINITIEVE startlijst van de FNRS wedstrijd van aanstaande zondag 9 december 2018.
Alle aangevraagde wijzigingen zijn tussentijds in deze lijst verwerkt.
Vanaf vandaag is er geen wijziging meer mogelijk.

 

Zorg dat je minimaal een half uur van te voren aanwezig bent en dat je bij het secretariaat je ruiterpaspoort inlevert
voordat je gaat rijden.

Als je op gaat voor je dressuur diploma kun je na afloop van je proef bij het secretariaat je theorie toets maken.
Dit is bij je 2e promotiepunt van de F2 op bij je 3e promotie punt in de F4, F6, F8, F10 en F12.

Het parcourslopen is verplicht en in wedstrijdkleding.
Je loopt samen met de jury van het springen het parcours wat je daarna gaat springen met je paard.
Dit loop je zodat, je weet wat de volgorden van de hindernissen is.
Als je onvoorbereid het parcours in gaat is dat erg vervelend.
Geen parcous lopen betekent , niet starten.

Het allerbelangrijkste is heel veel plezier en genieten deze dag.

Succes allemaal,

Team de Veerkracht

Hieronder dan de startlijst :

 

Jury: Manon Schrijver: Yara Amsterveen Lezer: Claudia Frehe groep 1 en 2
 en Debbie Keulen de laatste groep
B PROEVEN 9-dec Groep 1
Starttijd niveau ruiter paard diploma
09:00 F1 Liz Weijers Irma nee
09:08 F1 Liz Weijers Irma nee
09:16 F1 Lara Efe Irma nee
09:24 F1 Nina van Erp Scarlett nee
09:32 F1 Meike Gebbink Jack nee
09:40 F1 Hanna vd Kamp Jack nee
09:48 F1 Hanna vd Kamp Jack nee
09:56 F1 Louise Kok Irma nee
10:04 F2 Alice van Maanen May nee
10:12 F2 Alice van Maanen May ja
10:20 F2 Isis Kersten jack nee
10:28 F2 Isis Kersten Jack ja
10:36 F2 Billie Gransbergen Xander nee
Pauze
B PROEVEN 9-dec Groep 2
11:15 F3 Zoe de Jong Irma nee
11:23 F3 Zoe de Jong Irma nee
11:31 F2 Michelle Verheijen Jack ja
11:39 F3 Michelle Verheijen Jack nee
11:47 F2 Puk Ritzer Flash ja
11:55 F3 Puk Ritzer Flash nee
12:03 F2 Janne Hondema Star Ja
12:11 F3 Janne Hondema Star nee
12:19 F2 Floor Gelsing Flash ja
12:27 F3 Floor Gelsing Flash nee
12:35 F2 Marijtje Hogenboom Jack ja
12:43 F3 Marijtje Hogenboom Jack nee
Pauze
B PROEVEN 9-dec Groep 3
13:15 F3 Hanne van Maanen Lass nee
13:23 F3 Hanne van Maanen Lass nee
13:31 F3 Anna Sengers Scarlett nee
13:39 F3 Anna Sengers Scarlett nee
13:47 F3 Lotte Buil May nee
13:55 F3 Anita van Thiel Anja nee
14:03 F3 Felien Creemers Brian nee
14:11 F3 Felien Creemers Brian nee
14:19 F3 Lieke Degen Doortje nee
14:27 F3 Lieke Degen Doortje nee
Jury: Liesbeth Schrijver: Anouk Liebers Lezer: Joelle de Sterke
B Proeven 9-dec Groep 4
Starttijd niveau ruiter paard losrijden diploma
12:15 F5 Kelly Verbeetten Lass nee nee
12:23 F5 Kelly Verbeetten Lass nee nee
12:31 F4 Maurits Hermsen Armani nee nee
12:39 F4 Iris Oosterhof Bambi nee nee
12:47 F4 Iris Oosterhof Bambi nee nee
12:55 F4 Jantien Imhof Hette nee nee
13:03 F4 Sophie Penning-de Vries Uriel nee nee
13:11 F4 Sophie Penning-de Vries Uriel nee nee
13:19 F5 Roos Anema May nee nee
13:27 F5 Roos Anema May nee nee
13:35 F5 Joep van den Bergh Veriacka nee nee
13:43 F5 Nils Verbeet Doe Cool nee nee
13:51 F6 Nils Verbeet Doe Cool nee nee
Pauze
B Proeven 9-dec Groep 5
14:16 F5 Indy Dinissen Anja nee nee
14:24 F6 Indy Dinissen Anja nee nee
14:32 F6 Susan Peeters Uriel nee nee
14:40 F6 Susan Peeters Uriel nee Ja
14:48 F6 Malou vd Linden Domingo nee ja
14:56 F7 Malou vd Linden Domingo nee nee
15:04 F7 Daphne Hendriks Trijntje nee nee
15:12 F8 Daphne Hendriks Trijntje nee nee
15:20 F10 Steffie Rutten Apple Jack ja nee
15:28 F10 Steffie Rutten Apple Jack ja nee
15:36 F12 Simone Dahlberg Zimba ja nee
15:44 F12 Susan Lambert Zimba ja nee
Zondag 9 December
Parcours lopen in wedstrijd tenue: 8.30 uur
Baan: Binnenbaan Hulp : Debbie Keulen
Jury Chantal Gootjes
Groep 1
Tijd Hoogte Ruiter paard
09:00 30cm Lieke Degen Irma
09:06 30cm Lieke Degen Irma
09:12 30cm Floor Gelsing Bambi
09:18 30cm Nienke van Vlodrop bambi
09:24 30cm Nienke van Vlodrop bambi
09:30 30cm Lotte Buil Doe Cool
09:36 30cm Fransisca Hof Armani
09:42 30cm Anouk Liebers May
09:48 30cm Malou vd Linden Uriel
Ombouwen parcours
Groep 2
10:10 40 cm Vivi Luickx Pinto
10:16 40 cm Vivi Luickx Pinto
10:22 40 cm Nils Verbeet Doe Cool
10:28 40 cm Nils Verbeet Doe Cool
10:34 40 cm Jantien Imhof Hette
10:40 40 cm Simone Dahlberg Zimba
Ombouwen parcours + pauze
Groep 3
11:15 60 cm Manu Maste Zimba
11:21 60 cm Manu Maste Zimba
11:27 60 cm Gwen Gaastra Pinto
11:33 60 cm Gwen Gaastra Pinto

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *