Definitieve startlijst FNRS wedstrijd 14 oktober 2018

Hierbij de DEFINITIEVE startlijst van de FNRS wedstrijd van aanstaande zondag 14 oktober.
Alle aangevraagde wijzigingen zijn tussentijds in deze lijst verwerkt.
Vanaf vandaag is er geen wijziging meer mogelijk.

 

Zorg dat je minimaal een half uur van te voren aanwezig bent en dat je bij het secretariaat je ruiterpaspoort inlevert
voordat je gaat rijden.

Als je op gaat voor je dressuur diploma kun je na afloop van je proef bij het secretariaat je theorie toets maken.
Dit is bij je 2e promotiepunt van de F2 op bij je 3e promotie punt in de F4, F6, F8, F10 en F12.

Het parcourslopen is verplicht en in wedstrijdkleding.
Je loopt samen met de jury van het springen het parcours wat je daarna gaat springen met je paard.
Dit loop je zodat, je weet wat de volgorden van de hindernissen is.
Als je onvoorbereid het parcours in gaat is dat erg vervelend.
Geen parcous lopen betekent , niet starten.

Het allerbelangrijkste is heel veel plezier en genieten deze dag.

Succes allemaal,

Team de Veerkracht

Hieronder dan de startlijst :

Dressuur:

A PROEVEN 14-okt Groep 1
Starttijd niveau ruiter paard diploma
09:00 F1 Taylor Weijers Bambi nee
09:08 F1 Taylor Weijers Bambi nee
09:16 F1 Alice van Maanen May nee
09:24 F1 Billie Gransbergen Xander nee
09:32 F1 Billie Gransbergen Xander nee
09:40 F1 isis Kersten Jack nee
09:48 F1 Mirthe Trouw Ella nee
09:56 F1 Mirthe Trouw Ella nee
10:04 F1 Selina Martens Anja nee
10:12 F2 Selina Martens Anja nee
10:20 F1 Marijtje Hogeboom jack nee
10:28 F2 Marijtje Hogeboom Jack nee
Pauze
A PROEVEN 14-okt Groep 2
11:00 F2 Nienke van Vlodrop Bambi nee
11:08 F2 Nienke van Vlodrop Bambi ja
11:16 F2 Janne Hondema Star nee
11:24 F2 Janne Hondema Star nee
11:32 F2 Zoe de Jong Irma nee
11:40 F2 Zoe de Jong irma nee
11:48 F2 Hanne van Maanen Bambi nee
11:56 F2 Hanne van Maanen Bambi ja
12:04 F2 Anna Sengers Scarlett nee
12:12 F2 Anna Sengers Scarlett ja

Jury: Liesbeth Schrijver: Malou vd Linden

A Proeven 14-okt Groep 3
Starttijd niveau ruiter paard losrijden diploma
12:30 F5 Susan Peeters Uriel nee nee doet mee voor de prijzen uit groep 4
12:38 F6 Susan Peeters Uriel nee nee
12:46 F3 Mirre vd Haar Scarlett nee nee
12:54 F3 Mirre vd Haar Scarlett nee nee
13:02 F4 Reza Smit Bambi nee nee
13:10 F4 Reza Smit Bambi nee nee
13:18 F3 Iris Janssen Pinto nee nee
13:26 F4 Iris Janssen Pinto nee nee
13:34 F4 Lotte Geerts Bambi nee nee
13:42 F4 Lotte Geerts Bambi nee nee
13:50 F4 Nienke Arts Scarlett nee nee
13:58 F4 Nienke Arts Scarlett nee nee
14:06 F3 Koen van Haare Xander nee nee
14:14 F3 Lotte Buil Flash nee nee
Pauze

A Proeven 14-okt Groep 4
14:45 F5 Bastiaan Straatten Hero nee nee
14:53 F5 Indy Dinissen Anja nee nee
15:01 F5 Indy Dinissen Anja nee nee
15:09 F5 Nils Verbeet Doe Cool nee nee
15:17 F5 Nils Verbeet Doe Cool nee nee
15:25 F7 Hans Mahler Armani nee nee
15:33 F8 Hans Mahler Armani nee nee
15:41 F9 Chaira Knoppers Goodgirl nee nee
15:49 F9 Chaira Knoppers Goodgirl nee nee
15:57 F10 Steffie Rutten Apple Jack ja nee
16:05 F10 Steffie Rutten Apple Jack ja nee

Springen:

Zondag 14 oktober

Baan: Binnenbaan Hulp : Joëlle de Sterke
Jury Chantal Gootjes

PARCOURS LOPEN GROEP 1 OM 8.00 UUR WEDSTRIJDKLEDING VERPLICHT

Groep 1
Tijd Hoogte Ruiter paard
08:30 30cm Mirre vd Haar Scarlett
08:36 30cm Mirre vd Haar Scarlett
08:54 30cm Zoe de Jong irma
09:00 30cm Alice van Maanen May
09:06 30cm Lotte Buil Doe Cool
09:12 30cm Anne Sengers Scarlett
09:18 30cm Anne Sengers Scarlett
09:24 30cm Lotte Geerts bambi
09:30 30cm Lotte Geerts bambi
09:36 30cm Susan Peeters Uriel
09:42 30cm Susan Peeters Uriel
09:48 30cm Ilja Smit Goodgirl
09:54 30cm Ilja Smit Goodgirl
10:00 30cm Taylor weijers bambi

Ombouwen parcours + pauze

PARCOURS LOPEN GROEP 2 EN 3 OM 10.30 UUR WEDSTRIJDKLEDING VERPLICHT

Groep 2
11:00 40 cm Amber Kampsteeg Trust
11:06 40 cm Amber Kampsteeg Trust
11:12 40 cm Nils Verbeet Doe Cool
11:18 40 cm Nils Verbeet Doe Cool

Ombouwen parcours
Groep 3
11:30 50 cm Hans Mahler Armani
11:36 50 cm Hans Mahler Armani
11:42 50 cm Manu Maste Zimba
Ombouwen parcours
11:58 60 cm Manu Maste Zimba
Ombouwen parcours
12:15 70 cm Rianne Gouwens Hette
12:21 70 cm Rianne Gouwens Hette

WIE WAT WANNEER pauze WAAR
Tine Dameier Secretariaat 08:00 – Sluit Tussendoor Trailer
Debbie Keulen proefjes lezen volwassenen 12:30 – 17:30 14:45 – 15:00 Dichte binnenbak
Joëlle Parcourshulp 0900 – 1300 uur 10:30 tot 11:00 Dichte binnenbak
Claudia Proefjes lezen kinderen 0900 – 12:30 10:30 – 11:00 Open binnenbak
Manon van Zon Jury kinderen 0900 -12:30 10:30-11:00 Open binnenbak
Chantal Gootjes Jury  springen van 0800 tot 1200  uur 10:45 tot 11:15 Dichte binnenbak
Liesbeth Jury volwassenen 12:30 tot 17:00 14:45 – 15:00 Dichte binnenbak
Josina Kantine van 08:00 – sluit tussendoor als het rustig is Kantine
Erica Kantine van 08:00 – sluit tussendoor als het rustig is Kantine
Madeleine eigen stal werkzaamheden + pony’s zadelen naar de bak begeleiden 07:30 – eind tussendoor als het rustig is Stallen
Vrijwilligers
Yara Amstelveen Schrijver dressuur bij Manon 0900- 12:30 10:30 – 11:00 Open binnenbak (paardenstallen)
Malou vd Linden Schrijven dressuur bij Liesbeth 12:30 – 16:30 1400- 14:30 Dichte binnenbak (boven de tribune)
Annicka Ringmeester dressuur dichte binnenbak+ helpen opstappen 12:30 – 16:30 1400 – 14:30 Dichte binnebak
Tanja Jansen Ringmeester springen dichte binnenabk + helpen opstappen 08:15 – 12:00 10:00 – 10:30 Dichte binnebak
Ivana Derks / Hans de Bont Ringmeester dressuur kleine binnenbak 08:30 – 12:30 uur 10:30 – 11:00 Open binnebak
Indy Dinissen Helpen zadelen en naar de bak brengen 08:30 – 12:30 uur 10:30 – 11:00 Stallen
Roos Anema Helpen zadelen en naar de bak brengen 08:30 – 12:30 uur 10:30 – 11:00 Stallen
Steffie Rutten Helpen zadelen en naar de bak brengen 0900 – eind tussendoor als het rustig is Stallen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *