Startlijst Challenge 3 juni 2018

Hierbij de voorlopige startlijst van de Challenge op 3 juni.
Kijk goed na hoe je ingedeeld staat.
Klopt er iets niet dan horen we dit graag.
Graag via de email reageren: info@deveerkracht.nl

 
 

Voorlopige startlijst Challenge 3 juni 2018

Wat houdt de challenge in?
de challenge is een wedstrijd waarbij je in een groepje van minimaal 4 personen meedoet.
De helft van de groep rijdt een dressuurproef naar eigen niveau en de andere helft springt een parcours naar eigen niveau.
Vervolgens rijdt het hele groepje een carrouselproef.

Waar worden de disciplines verreden?
het springen gebeurt in de ochtend in de buitenbak
het dressuur gebeurt in de ochtend in beide binnenbakken
de carrouselproef wordt s ’middags verreden in de buitenbak door de volwassenen en de kinderen rijden
in de dichte binnenbak

Regelementen verkleden (allemaal hetzelfde eruit zien)
zelf geen wapperende kleding aan
geen jurken over de kont van je paard of pony
geen glitters of je hele pony onderspuiten met equishine
pony’s/paarden mogen niet worden verkleed (alleen eigen dekjes zijn toegestaan)
geen kleding met geluidjes of rammelaars

Individueel mee rijden
Je mag individueel mee rijden maar je rijdt dan alleen mee voor de punten en niet voor de prijzen

Jury: Manon van Zon
Starttijd niveau ruiter paard losrijden diploma
09:00 F4 Lotte Boelens Heartbeat nee ja
09:10 F4 Maurits Hermsen Armani nee nee
09:20 F4 Sanne van Megen Lass nee nee
09:30 F4 Mariette Thijssen Apple Jack nee nee
09:40 F4 Sophie Pennings Penn Hill nee nee
09:50 F4 Kirsten vd Sterren Jack nee nee
10:00 F5 Steffie Rutten Apple Jack nee nee
10:10 F4 Dieuwke Theloosen Unique nee nee
10:20 F5 Lotte Heijster Veraicka nee nee
10:30 F4 Dana Martens Ella nee nee
Pauze
11:15 F5 Susan Peeters Uriel nee nee
11:25 F5 Lisa van Megen Summer nee nee
11:35 F6 Nikki Jongeneel Hero nee nee
11:45 F6 Kira van Haaren Unique nee nee
11:55 F7 Susila Bartholomeus Uriel nee nee
12:05 F8 Thomas Pieters Pioenroos nee ja
12:15 F10 Sanne vd Wardt Picasso ja nee
12:25 F12 Stephanie van Sonderen Hette ja nee
12:35 F12 Susan Lambert Zimba ja nee
12:45 F1 Vincent Ritzer Penn Hill nee nee
Gelieve minimaal een half uur voor startijd aanwezig zijn ivm eventuele inloop

Jury: Marloes ..
Starttijd niveau ruiter paard diploma
09:00 F1 Lotte Schamp Scarlett
09:10 F1 Marijtje Hoogeboom Jack
09:20 F1 Isis Kersten Jack
09:30 F1 Hanne van Maanen Bambi
09:40 F1 Gemmira Tromp Bambi
09:50 F1 Zoe de Jong Irma
10:00 F1 Celina Martens Lass
10:10 F1 Puk Ritzer Irma
10:20 F2 Michelle Verheijen Jack
Pauze
11:00 F2 Janita de Leijer Jack
11:10 F2 Floor Gelsink Doortje
11:20 F3 Nikita vd Bijl Flash
11:20 F3 Sophie Nilissen Pippy
11:30 F3 Lieke Degen Doortje
11:40 F3 Anita van Thiel Anja
11:50 F3 Reza Smit Bambi
12:00 F3 Iris Oosterhof Bambi
12:10 F3 Kelly Verbeetten Lass
12:20 F3 Marloes Dekkers Pinto
12:25 F3 Amber Habashy Doe Cool
12:30 F2 Liz Puts Ella

Springen

Bij het springen worden er eerst twee losse hindernissen gesprongen, daarna begint je parcours
Het springen wordt vereden op stijlpunten en je springt alleen een basisparcours dus geen barage

8.00 Parcours lopen met Chantal

Starttijd hoogte ruiter paard
08:30 10 cm Josephine van Alem Kim
08:36 30 cm Nienke van Vlodorp Irma
08:42 30 cm Flo Duin Doortje
08:48 30 cm Iris Jansen Pinto
08:54 30 cm Noa de Leijer Irma
09:00 30 cm Noah de Kiefte Lass
09:06 30 cm Sofie Coolen Xander
09:12 30 cm Lotte Geerts Doortje
09:18 30 cm Anna Sengers Scarlett
09:24 30 cm Mirre vd Haar Star
09:30 30 cm Marie Lou Clairbois Irma
09:36 30 cm Mirthe Trouw Star
09:42 30 cm Lotte Buil Doe Cool
09:48 30 cm Franzisca Hof Armani
09:54 30 cm Pleun Doornink Ella
10:00 30 cm Nienke Arts Scarlett
10:06 30 cm Tara Smits Bambi
10:12 30 cm Lysa Croese Scarlett

10.30 parcours lopen met Chantal tot 10:45 uur

11:15 30 cm Alice van Maanen May
11:21 30 cm Tjesme Beers Anja
11:27 30 cm Wiep Klaassen Hette
11:33 30 cm Lotte Hermens Zimba
11:39 30 cm Nils Verbeet Doe Cool
11:45 30 cm Valerie van de Sterren Pippy
11:51 40 cm Astrid van Hattem Goodgirl
11:57 40 cm Vivi Luickx Pinto
12:03 40 cm Danielle van Hattem Unique
12:09 40 cm Simone Dahlberg Zimba
12:15 40 cm Birgit Schouten Heartbeat
12:21 40 cm Manu Maste Uriel
12:27 40 cm Melanie Righard Unique
12:33 50 cm Mikai van Teefelen Pippy
12:39 50 cm Rianne Gouwens Hette
12:45 50 cm Sarah Sedee Anja
12:51 60 cm Imke Olthof Elinora
12:57 60 cm Eva Luickx Marco
13:03 60 cm Annicka Meijs Casper

CARROUSEL BINNENBAAN
Jury: Marlijn kamps
Starttijd niveau ruiters paarden
14:30 Beginnend Alice van Maanen May
14:30 Beginnend Hanne van Maanen Bambi
14:30 Beginnend Lotte Buil Flash
14:30 Beginnend Celina Martens Lass
14:30 Beginnend Marloes Dekkers Pinto
14:30 Beginnend Isis Kersten Jack
14:30 Beginnend Mirthe Trouw Star

14:50 Beginnend Nienke van Vlodorp Irma
14:50 Beginnend Zoë de Jong Doortje
14:50 Beginnend Flo Duin Star
14:50 Beginnend Michelle Verheijen Jack

15:10 Beginnend Nienke Arts Scarlett
15:10 Beginnend Lotte Geerts Doortje
15:10 Beginnend Iris Oosterhof Bambi
15:10 Beginnend Nikita van de Bijl Flash

15:30 Beginnend Reza Smit Bambi
15:30 Beginnend Nils Verbeet Doe cool
15:30 Beginnend Mirre van Haar Pippy
15:30 Beginnend Puk Ritzer Irma

15:50 Beginnend Josephine van Alem Kim
15:50 Beginnend Steffie Rutten Apple jack

pauze van 16:05 tot 16:30 uur

16:30 Beginnend Pleun Doornink Ella
16:30 Beginnend Lotte Schamp Scarlett
16:30 Beginnend Sophie Nilissen Pippy
16:30 Beginnend Marie Lou Clairbois Star

16:50 Beginnend Janita de Leijer Jack
16:50 Beginnend Noa de Leijer Irma
16:50 Beginnend Gemmira Tromp star
16:50 Beginnend Noa de Kiefte Lass

17:10 Beginnend Marijtje Hogeboom Jack
17:10 Beginnend Floor Gelsink Flash
17:10 Beginnend Tara Smits Bambi
17:10 Beginnend Anna Sengers Scarlett

17:30 Gevorderd Sanne van Megen Pippy
17:30 Gevorderd Lisa van Megen Summer
17:30 Gevorderd Iris Jansen Pinto
17:30 Gevorderd Sofie Coolen Xander

CARROUSEL BUITENBAAN
Jury: Afke
Starttijd niveau ruiters paarden
14:30 Beginnend Maurits Hermsen Armani
14:30 Beginnend Anita van Thiel Anja
14:30 Beginnend Vivi Luickx Pinto
14:30 Beginnend Manu Maste Zimba
14:30 Beginnend Sophie Pennings Uriel
14:30 Beginnend Melanie Riggard Unique

14:50 Beginnend Kelly Verbeetten Lass
14:50 Beginnend Kirsten vd Sterren Xander
14:50 Beginnend Valerie vd Sterren Pippy
14:50 Beginnend Wiep Klaasens Hette
14:50 Beginnend Dana Martens Ella
14:50 Beginnend Tjesme Beers Anja

15:30 Gevorderd Astrid van Hattem Goodgirl
15:30 Gevorderd Danielle van Hattem Jewel
15:30 Gevorderd Dieuwke Theloosen Unique
15:30 Gevorderd Nikki Jongeneel Shogun
15:30 Gevorderd Susan Peeters Uriel
15:30 Gevorderd Lotte Hermens Zimba

15:50 Gevorderd Annika Meijs Casper
15:50 Gevorderd Sarah Sedee Anja
15:50 Gevorderd Imke Olthof Elinora
15:50 Gevorderd Eva Luijckx Marco
15:50 Gevorderd Thomas Pieters Pioenroos
15:50 Gevorderd Liz Puts Ella
15:50 Gevorderd Amber Habashy Doe Cool
15:50 Gevorderd Susila Bartholomeus Uriel

16:10 Gevorderd Simone Dahlberg Zimba
16:10 Gevorderd Franzisca Hof Penn Hill
16:10 Gevorderd Mariette Thijssen Apple jack
16:10 Gevorderd Kira van Haren Unique

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *