FNRS wedstrijd F-proeven en Springen 4 maart 2018 / Startlijst

Hierbij de voorlopige startlijst van 4-3-2018. Staan er vraagtekens bij jouw naam dan missen we nog informatie.

Aub z.s.m. doorgeven per email : info@deveerkracht.nl

Indeling Personeel/ Vrijwilligers

DRESSUUR

Dressuur Jury Schrijver
10.15 tot 14.15 uur Caroline Willemsen Gaby Hanel
14.15 tot 18.00 Manon van Zon Desiree Joosten

Rijbaan deuren + Stal
10.15 tot 14.15 uur Indy Dinnesen en Roos Anema
14.15 tot 18.00 Ivana Derks en Jasmijn Janssen / Hans de Bont?

In de rijbaan proefjes voorlezen

10.15 tot 14.15 uur Laura
14.15 tot 18.00 Joelle

SPRINGEN

Springen Jury
8.30 t/m 11.30 Chantal Gootjes

Bakdeuren/stal
8.30 t/m 12.00 Hans de Bont

Rijbaan begeleiding
8.30 t/m 12.00 Stephanie van Sonderen

Secretariaat Janneke en Tine

Bar
8.30 tot 13.00 Jan en Janneke
13.00 tot 18.00 Josina en Debbie

 

Springen
Parcours lopen voor alle groepen 8.30 uur

Groep 1
9.00 S30 Lieke Degen Doortje
9.05 S30 Lieke Degen Doortje
9.10 S30 Nils Verbeet Doortje
9.15 S30 Nils Verbeet Doortje
9.20 S30 Mirre vd haar ??
9.25 S30 Mirre vd haar ??
9.30 S30 Vivi Luijkx Pinto
9.35 S30 Vivi Luijkx Pinto

Parcours ombouwen
Groep 2
9.45 S40 Noa Derna Hero
9.50 S40 Noa Derna Hero
9.55 S40 Amber Kampsteeg Trust
10.00 S40 Amber Kampsteeg Trust

Parcours ombouwen

10.15 S50 Manu maste Willy
10.20 S50 Manu maste Willy
10.25 S50 Hans Mahler Armani
10.30 S50 Hans Mahler Armani
10.35 S50 Eva Luijkcx Marco
10.40 S50 Eva Luijkcx Marco

Parcours ombouwen
Groep 3
10.55 S60 Annika Meijs Casper
11.00 S60 Annika Meijs Casper
11.05 S60 Tine Dammeier Unique
11.10 S60 Tine Dammeier Unique

Parcours ombouwen

11.25 S70 Rianne Gouwens Zimba
11.30 S70 Rianne Gouwens Zimba

Parcours opruimen….

 

Startlijst 4-3-32018
De A proeven worden gereden deze dag

Starttijd Proef Naam deelnemer Paard Diploma

Jury Caroline Willemsen

Groep 1
10.32 F1 Puk Ritzer Bambi
10.40 F1 Puk Ritzer Bambi
10.48 F1 Isa Janssen Irma
10.56 F1 Isa Janssen Irma
11.02 F1 Hanne van Manen Bambi
11.10 F1 Alice van Manen May
11.18 F2 Mirre vd Haar Star
11.26 F2 Mirre vd Haar Star

Pauze

Groep 2 Groep 2 is inlcusief 3 minuten losrijden
12.00 F8 Thomas Pieters Anja
12.09 F9 Chaira Knoppers Flame
12.18 F9 Chaira Knoppers Flame
12.27 F10 Josina de schaepmeester Penn hill
12.36 F10 Josina de schaepmeester Penn hill
12.45 F12 Susan Lambert Zimba
12.54 F12 Tine Dammeier Jewel
13.03 F12 Tine Dammeier Jewel

Groep 3
13.12 F5 Nils verbeet Doe Cool
13.18 F5 Nils verbeet Doe Cool
13.24 F5 Lisa van megen Anja
13.30 F5 Lisa van megen Anja
13.36 F4 Lysa Croese Ella ja
13.42 F5 Lysa Croese Ella
13.48 F7 Hans mahler shogun
13.54 F7 Hans mahler shogun
14.00 F7 Daphne Hendriks trijntje
14.06 F7 Daphne Hendriks trijntje
14.12 F7 Amber Kamsteeg trust

Starttijd Proef Naam deelnemer Paard Diploma
Jury Manon van Zon

Groep 4
14.18 F3 Pleun doornink Ella
14.24 F4 Pleun doornink Ella
14.30 F3 Valencia de schaepmeester Jack
14.36 F4 Valencia de schaepmeester Jack
14.42 F4 Sanne van Megen Pippy
14.48 F4 Sanne van Megen Pippy
14.54 F4 Lies Bonenberg Hette
15.00 F4 Indy Dinnisen Anja Ja
15.06 F5 Indy Dinnisen Anja

Groep 5
15.14 F3 Nienke Arts Scarlett
15.22 F3 Nienke Arts Scarlett
15.30 F3 Lea Wijzig Lass
15.38 F3 Lea Wijzig Lass
15.46 F3 Lieke Degen Irma
15.54 F3 Lieke Degen Irma
16.02 F3 Ilja Smit Uriel
16.10 F3 Iris oosterhof Bambi
16.18 F3 Iris oosterhof Bambi
16.26 F3 Reza Smith Bambi
16.34 F3 Reza Smith Bambi

Pauze
17.02 F3 Jolijn vd Slikke Flash
17.10 F3 Jolijn vd Slikke Flash
17.18 F3 Mirthe Ekers Lass
17.26 F3 Mirthe Ekers Lass
17.34 F3 Yara Amstelveen Pippy
17.42 F3 Yara Amstelveen Pippy
17.50 F3 Indy v Silfhout Willy

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *