FNRS WEDSTRIJD INDELING 28-1-2018

Binnenbaan 2 Dressuur B proeven!!!
Jury Manon van Zon
groep 1
starttijd proef naam deelnemer naam paard diploma
10.30 F1 Nienke van Vlodrop Irma
10.38 F1 Nienke van Vlodrop Irma
10.46 F1 Noa de Leijer Doortje
10.54 F1 Noa de Leijer Doortje
11.04 F1 Janita de Leijer Scarlett
11.12 F1 Janita de Leijer Scarlett
11.20 F2 Reza Smit Bambi
11.28 F2 Reza Smit Bambi ja
11.36 F2 Iris Oosterhof Bambi
11.44 F2 Iris Oosterhof Bambi ja
11.52 F2 Afgemeld ?

pauze 12.00-12.42 uur 

Hindernissen worden uit de rijbaan gehaald.

Binnenbaan 1 Dressuur B proeven!! Jury: Manon van Zon
starttijd proef naam deelnemer naam paard diploma
groep 2
12.42 F4 Nils Verbeet Xander ja
12.48 F5 Nils Verbeet Xander
12.54 F4 Joris Melssen Bambi ja
13.00 F5 Joris Melssen Bambi
13.06 F4 Merel Dankbaar Xander
13.12 F4 Merel Dankbaar Xander
13.18 F4 Roos Anema May
13.24 F4 Roos Anema May
13.30 F4 Lysa Croese Ella
13.36 F4 Lysa Croese Ella
13.42 F4 Katja Tomic May
13.48 F4 Kelly Verbeeten Lass
13.54 F4 Kelly Verbeeten Lass

groep 3
14.00 F8 Gwen Gaastra Pinto
14.06 F8 Thomas Pieters Anja
14.12 F9 Josina de Schaepmeester Penn hill
14.18 F9 Josina de Schaepmeester Penn hill
14.24 F10 Astrid van Hattem Willy
14.30 F10 Astrid van Hattem Willy

Jury: Liesbeth Brunt
starttijd proef naam deelnemer naam paard diploma
groep 4
15.04 F6 Hans Mahler Veraicka
15.10 F6 Hans Mahler Veraicka ja
15.16 F6 Nikki Jongeneel Uriel
15.22 F6 Nikki Jongeneel Uriel
15.28 F5 Eva Luickx Marco
15.34 F5 Eva Luickx Marco
15.40 F5 Susan Peeters ?
15.46 F5 Susan Peeters ?
15.52 F5 Lotte Heijster Virage
15.58 F5 Lotte Heijster Virage
16.04 F5 Blanca Ordelmans Flash
16.10 F5 Blanca Ordelmans Flash

groep 5
16.16 F3 Valencia de Schaepmeester Jack
16.24 F3 Valencia de Schaepmeester Jack
16.32 F3 Lotte Geerts Doortje
16.40 F3 Lotte Geerts Doortje
16.48 F3 Koen v Haare Irma

Pauze 17.00 tot 17.30

17.30 F3 Felien Creemers Hette
17.36 F3 Felien Creemers Hette
17.42 F3 Tamar de Ceuninck Xander
17.48 F3 Tamar de Ceuninck Xander
17.54 F3 Marleen Gebbink Uriel
18.00 F3 Marleen Gebbink Uriel
groep 6
18.09 F 12 Imke Olthof Elinora
18.18 F 12 Imke Olthof Elinora
18.27 F 12 Susan Lambert Zimba
18.36 F 12 Stephanie v Sonderen Pinto
18.45 F 12 Stephanie v Sonderen Pinto
18.54 F 12 Tine Dammeier Jewel
19.03 F 12 Tine Dammeier Jewel

19.15 klaar met de wedstrijd

Binnenbaan 1 Springen
Jury Chantal Gootjes

Parcours lopen groep 1 en 2 om 8.30 uur
starttijd hoogte naam deelnemer naam paard
Groep 1
09.00 30 cm Josephine v Alem Kim
09.05 30 cm Lea Wijzig Bambi
09.10 30 cm Lea Wijzig Bambi
09.15 30 cm Lotte Geerts Doortje
09.20 30 cm Nils Verbeet Xander
09.25 30 cm Nils Verbeet Xander
09.30 30 cm Lieke Degen Doortje
09.35 30 cm Lieke Degen Doortje
09.40 30 cm Franziska Hoff Paddy
9.45 30 cm Franziska Hoff Paddy

ombouwen 10 minuten

Groep 2
10.00 40 cm Hans Mahler Paddy
10.05 40 cm Hans Mahler Paddy
10.10 40.cm Birgit Schouteten Xander
10.15 40 cm Birgit Schouteten Xander
10.20 40 cm Thomas Pieters Anja
10.25 40 cm Simone Dahlberg Zimba
10.30 40 cm Simone Dahlberg Zimba
10.35 40 cm Imke Olthof Elinora
10.40 40 cm Imke Olthof Elinora

ombouwen 10 minuten

Parcours lopen groep 3 en 4 10.50 uur
Groep 3
11.15 50 cm Gwen Gaastra Pinto
11.20 50 cm Gwen Gaastra Pinto
11.25 50 cm Sarah Sedee Willy
11.30 50 cm Sarah Sedee Willy
11.35 50 cm Eva Luijckx Marco
11.40 50 cm Eva Luijckx Marco
11.45 50 cm Annika Meijs Casper
11.50 50 cm Manu Maste Willy

ombouwen 10 minuten

Groep 4
12.00 60 cm Annika Meijs Casper
12.05 60 cm Tine Dammeier Willy
12.10 60 cm Dagmar schouteten Unique
12.15 60 cm Dagmar schouteten Unique
Hindernissen opruimen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *