Startlijsten 19-11-2017 FNRS Wedstrijd

Springwedstrijd 19 november 2017
binnenbaan
08.45 uur parcourslopen groep 1 in tenue
09.00 zadelen groep 1
30 en 40 cm Parcours groep 1
Tijden
09.15 Nils Verbeet Doortje
09.20 Nils Verbeet Doortje
9.25 Mirre van de Haar Scarlett
09.30 Lotte Boelens Ella
09.35 Lotte Geerts Doortje
09.40 Nikita vd bijl ?
09.45 Nikita vd Bijl ?
09.50 Roos Anema May
09.55 Lieke Degen Doortje
10.00 Lieke Degen Doortje
10.05 Jill kuster Hero
10.10 Jill kuster Hero
10.15-10.30 parcours ombouwen naar 40cm
10.30 Amber Kamsteeg Trust
10.35 Amber Kamsteeg Trust
10.40 Manu Maste Willy
10.45 Manu Maste Willy
10.50 Hans Mahler Paddy
10.55 Hans Mahler Paddy
11.00 tot 11.15 parcous ombouwen en direct daarna parcous lopen voor groep 2
50- 60 cm parcours groep 2
Tijden
11.30 Laura van Ommeren Brian
11.35 Annika Meijs Casper
11.40 Annika Meijs Casper
11.45 Sarah Sedee Willy
11.50 Sarah Sedee Willy
11.50 tot 12.05 parcous ombouwen
12.15 Tine Dammeier Unique
12.20 Tine Dammeier Unique
12.25 Rianne Gouwens Zimba
12.30 Rianne Gouwens Zimba
Parcours direct na laatste start afbreken om 13.00 uur begint de dresssuur wedstrijd
Startlijst 19-11-17
De A proeven worden gereden deze dag
Starttijd Proef Naam deelnemer Naam paard/pony Diploma
GROEP 1
13.00 F3 Nienke Arts scarlett nee Rijdt mee voor de punten in groep 2
13.08 F1 Jasmijn Reijnen Scarlett nee
13.16 F1 Jasmijn Reijnen Scarlett nee
13.24 F1 Mirre van de Haar Star nee
13.32 F1 Mirre van de Haar Star nee
13.40 F1 Reza Smit Bambi nee
13.48 F1 Iris Oosterhof Bambi nee
13.56 F1 Iris Oosterhof Bambi nee
14.04 F2 Felien Creemers Hette nee
14.12 F2 Felien Creemers Hette nee
14.18 F2 Noah de Kiefte Star nee
14.26 F2 Noah de Kiefte Star nee
pauze tot 14.46
GROEP 2
14.46 F3 Jill Kuster Hero nee
14.52 F3 Jill Kuster Hero nee
14.58 F3 Sophie Coolen Xander nee
15.04 F3 Sophie Coolen Xander nee
15.10 F3 Koen van Haare bambi nee
15.16 F3 Lieke Degen Doortje nee
15.22 F3 Lieke Degen Doortje nee
GROEP 3
15.28 F4 Indy Dinissen Anja nee
15.34 F4 Nils Verbeet Xander nee
15.40 F4 Nils Verbeet Xander nee
15.46 F4 Joris Melssen Bambi nee
15.52 F4 Joris Melssen Bambi nee
15.58 F4 Lotte Boelens Ella nee
16.04 F4 Katja Tomic May nee
16.10 F4 Skylar Knoppers Shogun nee
16.16 F4 Skylar Knoppers Shogun nee
Pauze tot 16.40 uur
GROEP 4
16.40 F5 Sarah Willems Lass nee
16.46 F5 Sarah Willems Lass nee
16.52 F5 Joep van den Bergh Shogun nee
16.58 F5 Hans Mahler Veraicka nee
17.04 F6 Hans Mahler Veraicka nee
17.10 F7 Amber Kamsteeg Trust nee
17.16 F7 Laura van Ommeren Brian nee
17.22 F7 Erica vd Wardt Casper nee
17.28 F8 Thomas Pieters Anja nee
GROEP 5
17.34 F8 Josina de Schaepmeester Penn Hill ja
17.40 F9 Josina de Schaepmeester Penn Hill nee
17.46 F9 Steffi Rutten Apple Jack nee
17.52 F9 Steffi Rutten Apple Jack nee
17.58 F11 Tine Dammeier Penn Hill ja
18.07 F12 Tine Dammeier Penn Hill nee
18.16 F12 Susan Lambert Zimba nee
18.25 F12 Susan Lambert Zimba nee

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *