VEERKRACHT CHALLENGE 21-5-2017 voorlopige startlijsten

Hieronder de tijden van de te rijden proeven/parcoursen, kom eerst naar de kantine voordat je moet rijden en geef door dat je er bent.

 

CARROUSEL

Buitenrijbaan, opstappen in de paddock

1. B 09.00

Reza Smit bambi
Roosmarijn Smits irma
Nils Verbeet xander
Mirre vd Haar scarlett
Doris Jacobs flash

2. HG 09.15

Franziska Hof Penn Hill
Simone Dahlberg Zimba
Mariette Thijssen Apple Jack
Iris Sanders Unique
Kira van Haaren Flame
Eline Gerrits Hette

3. B 09.30

Lisa van Megen pinto
Sanne van Megen scarlett
Mirthe Ekers flash
Sofie Coolen Xander
Iris Janssen Lass
Bastiaan Straten Joep
Merel Dankbaar Irma
Annabel Batur Bambi

4. HG 09.45

Eva Luickx marco
sarah Sedee Willy
Imke Olthof Elinora
Annika meijs Casper
Thomas Pieters Carlo
Lotte van Outvoorst wally

5. B 10.00

Janne Dekkers Jack
Ida Verhoeven Scarlett
Hannah van Dam Bambi
Hannah Luickx Doortje

6. HG 10.15

Jessey Janssen Splendid
Lotte Boelens Star
Keely klomp Pinto
Maureen Langen Lass
Xana Dias Uriel
Lies Vroemen May

7. HG 10.30

Stephanie van Sonderen ulana
Sabrina de groot uriel
Sandra Grootveld Hero
Tessa Beinema Penn hill
Rob Verhoeven Armani
Erica vd Wardt Zelus?

8. B 10.45

frederique Bouwer Joep
Amber Kamsteeg trust
Marit oostenbrug pippy
Anouk schenker Jack
11.00- 11.15 pauze

9. HG 11.15

Tine Dammeier Penn hill
Inge Monnik Elinora
Stephanie van Sonderen Ulana
Dannicke klomp Willy

10. HG 11.30

Angelica Verbroeken Paddy
Dannicke Klomp Willy
Flo Haarbrink Veraicka
Lize vd Hoeven Jack

11. HG 11.45

Tessa Janssen Joep
Fabienne Duighuizen hette
Jasmin broerse Uriel
Zoe jamlean Carlo

12. G 12.00
Thomas Pieters pinto
Liz Puts May
Skylar Knoppers Shogun
Amber Habashy xander

 

STARTLIJST SPRINGEN /VAARDIGHEID

Springen 8.30 uur parcours lopen tot 8.45 uur HG/G

tijd klasse naam paard
9.00 HG Keely Klomp Pinto
9.05 HG Maureen Langen Lass
9.10 HG Rob Verhoeven Armani
9.15 HG Eva Luicks Marco
9.20 HG Sarah Sedee Willy??
9.25 HG Erica vd Wardt
9.30 HG Jessey Janssen Splendid
9.35 HG Kyra van Haaren Flame
9.40 HG Flo Haarbrink Veraicka
9.45 HG Angelica Verbroeken Paddy
9.50 HG Sandra Grootveld Hero
9.55 HG Thomas Pieters Pinto
10.00 HG Eline Gerrits Hette
10.05 HG Iris Sanders Unique
10.10 HG Amber Habashy Xander
10.15 HG Annika Meijs Casper
10.20 HG Fabienne Duighuizen Hette

10.30 tot 10.45 parcours ombouwen naar G

10.50 G Tine Dammeier Unique
10.55 G Dannicke Klomp Unique
Afbreken parcours

Beginners vaardigheid NIEUWE BINNENBAK
11.10 B Iris Janssen Lass
11.16 B Mirre vd Haar Scarlett
11.22 B Lisa van Megen pinto
11.28 B Amber Kamsteeg Trust
11.34 B Marit oostenbrug Pippy
11.40 B Hannah Luickx Doortje
11.46 B Sofie Coolen Xander
11.52 B Sanne van Megen Scarlett
11.58 B Nils Verbeet Xander
12.04 B Ida Verhoeven scarlett
12.10 B Dorris Jacobs Flash

 

STARTLIJST DRESSUUR

 

Dressuur binnenrijbaan
tijd klasse naam paard
13.00 HG Tessa Janssen Joep
13.06 HG Stephanie van sonderen Ulana
13.12 HG Sabrina de Groot Uriel
13.18 G Inge de Monnik elinora
13.24 HG Zoe Jamlean Carlo
13.30 HG Liz Puts May
13.36 HG Dannicke Klomp Weller
13.42 HG Skylar Knoppers Shogun
13.48 G Stephanie V. Sonderen Ulana
13.54 HG Lies vroemen May
14.00 B Roosmarijn Smits Irma
14.06 B Mirthe Ekers Flash
14.12 HG Lotte Boelens Star
14.18 B Merel Dankbaar Irma
14.24 B Annabel Batur Bambi
14.30 B Janne Dekkers Jack

pauze 14.36 tot en met 15.00

15.00 B Hannah van Dam Bambi
15.06 HG Franziska Hof Penn Hill
15.12 HG Simone Dahlberg Zimba
15.18 HG Mariette Thijssen Apple Jack
15.24 HG Imke Olthof Elinora
15.30 B Reza Smit Bambi
15.36 HG Lotte van Outvoorst Wally
15.42 B Anouk Schenker jack
15.48 HG Xana Dias Uriel
15.54 B Frederique Bouwer Joep
16.00 HG Jasmin Broerse Uriel
16.06 B Bastiaan Straten Joep
16.12 HG Tessa Beinema Penn Hill
16.18 HG Thomas Pieters Carlo
16.24 HG Lize vd Hoeven Jack

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *