Startlijst Carrousel avond 27-2-2016

Carrousel 2016

Aanvangs tijden zaterdag avond Carrousel
19.45 Groep 1 Zaterdag 9.00
Anne Spierings op Hero
Astrid Meeuwsen op Relax
Oumy Diop op Hette
Kayleigh Lochtenberg op irma
Charlie Stappers op Flame
Elisa Coenen op Carlo
Eline Stel charley
Janne Raats pippy
Groep 2 Donderdag 21.00
20.00 Sanne vd Wardt Picasso
Vronie Smits Cisco
Danique Bartels Unique
Jolijn Heijnen Zimba
Chantal Gootjes
Saskia Willmssen Joep
20.15 Groep 3 maandag 20.00uur
Sabrina de Groot op Uriel
Rob Verhoeven op Armani
Sandra Grootveld op shogun
Tessa Beinema op PennHill
Emile Pennings op Paddy
Erica van de Wardt op Zelus
20.30 Groep 4  zaterdag 18.00u
Lieke rongen
Henny rongen  penn hill
Rene v hall  paddy
Carola v hall  pioenroos
Eveline geraedts  unique
Arna v doorn  hero
20.45 Groep 5  vrijdag 19.00
Loes v Beek Unique
Rianne Gouwens Carlo
Bibia  Spierings Zimba
Jill Hendriks Xanna
Robin Coenen Uriel
Melissa Cicek Cahin
21.00 Groep 6 zaterdag 11.00uur
Beate ten Bohmer op Unique
Miranda Hendriks op PennHill
Frans de Haard op Shogun
Dorianne Bugani op Roos
Marian Janssen-Bender op Joep
Frouke van Oosten Flame
21.15 Groep 7 zaterdag 14.00
Vera rongen  hero
Susan lambert joep
Robin Devillers op willy
Manon van zon Lucky
Renske Kroes op Armani
Demi Bilderbeek op Shogun
21.30 Groep 8 woensdag 18.30
Shirley Vaes Unique
Demi van den Brink Hero
Amber van den Doel Joep
Meike Janssen-Bouwmeester Roos
Margit Kladler Virage
Erica vd Wardt Zelus
21.45 Groep 9 dinsdag 20.00uur
Diewke theloose unique
Marteke theloose Kim
Vivian meijer apple jack
Sabrina de groot uriel
Danielle v hattem virage
Manon v zon lucky
22.00 Groep 10 zaterdag 15.00
Wendy Bergmans op Uriel
Anoesjka van Dreumel op Shogun
Nicole Schuurs op Penhill
Kim Hoogboom Veraicka
Conny Weilacher op hero
Angel lohnstein
22.15 Groep 11 zaterdag 15.00uur
Kira van Haaren op Cisco
Charlene Bender op uriel
Jolijn Heijnen op Flame
Iris Sanders op Unique
Jantien Imhof op Roos
Simone Dahlberg op Shogun
22.30 Groep 12 Dinsdag 22.00 uur
 Maurice Honk Cisco
 Robert van Wijk Roos
 Patricia van Dintheren Hero
 Merel Angeneind Penn Hill
22.45 Groep 13 Woensdag 18.30
Jelske Stoop Zimba
Loes v Beek Unique
Dannicke Klomp Willy
Sanne vd Wardt Picasso

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *